Farklı Yada Klasik Herkes için Çeşit Çeşit

Tül Perde

Evlerimizin olmazsa olmazı tül perdelerdir.Bulunduğu alanı dekoratif gösterir ve dışardan iç kısmın görünmesini engeller.Can perde olarak üstün kalitede perde kumaşlarımız ile evinize zerafet katıyoruz.

Stor Perde

Geniş alanlarda duyulan perde ihtiyacını karşılar en koaly en verimli ve en ekonomik çözümleri sizlere sunar.Can perde stor perdelerini üstün kumaş kalitesi ve geniş model yelpazesi ile sizlere sunuyor.

Plicell Perde

Sıradan bir perde sistemi olmayıp kullanılacarına rahatlık şıklık ve kalite sunan bir çözüm perdesidir.Bu şık ve kullanışlı perdeyi can perde olarak sizlerle buluşturuyoruz.

Zebra Perde

Zebra perde hem güneşlik hem tül perde görevi görmesi ve temizlenmesinin kolay oluşu nedeniyle en çok tercih edilen perde çeşitidir.Modern ve şık modelleriyle evinizi aydınlatacak zebra perdeler Can Perdede

Fon Perde

İster tül perde ile kombinleyebileceğiniz isterseniz de tek başına kullanabileceğiniz fon perdeleri birden çok farklı model ve uygun fiyata mağzalarımızda bulabilirsiniz.

Perde Aksesuarı

Her zekvke uygun farklı çeşitleri olan Perde Aksesuarları ile evinize şıklık ve zerafet katan perdelerinizi daha şık ve göz alıcı bir hale getirebilirsin

Duvar Kağıtları

Kaliteli Malzemden üretilmiş olan Duvar Kağıtlarımız evinizde Şıklığı,modernliği bir arada bulunduracak .Hayalinizdeki duvar kağıtları, zevkinize uygun çeşitler magzamızda Moschıno Home farkıyla sizleri bekliyor.